Rodzinna atmosfera

Gotujemy z myślą o Was

Witamy w Karczmie Hutnika

W magicznym miejscu jakim są Karkonosze przy głównym szklaku na wodospad „Szklarki”, tuż przy Leśnej Hucie usytuowana jest Karczma Hutnika. Z tarasu roztacza się piękny widok na góry. Tu zjesz smacznie i zdrowo. Do Państwa dyspozycji oddajemy także bezpłatny parking.

Stylowe wnętrze Karczmy, wyjątkowy styl i niezapomniana atmosfera pozwolą Państwu wypocząć i nabrać sił na dalsze górskie wędrówki.

Pomysł na ciekawe miejsce zrodził się kilka lat temu. Chcieliśmy stworzyć lokal jakiego w Szklarskiej jeszcze nie było. Za ideą tego miejsca stoi także sąsiedztwo jednej z największych atrakcji miasta „Leśna Huta”, którą licznie odwiedzają turyści. I tak po wielu zmaganiach udało nam się otworzyć Karczmę Hutnika 25 sierpnia 2012 roku. Początki nigdy nie są łatwe – wiadomo, ale wierzymy że koncepcja połączenia „przyjemnego i … przyjemnego” sprawdzi się. W planach mamy stworzenie niepowtarzalnego miejsca z przepysznym jedzeniem. Tak więc gościu drogi, gdy podczas wędrówki po naszych pięknych Karkonoszach zawitasz do Szklarskiej Poręby, zapraszamy.

Nasze potrawy przygotowujemy z lokalnych produktów

Zaopatrujemy się w produkty najwyższej jakości i najświeższe prosto od lokalnych producentów i dostawców.

Nagroda

FIRMA KARCZMA HUTNIKA ZDOBYWA CERTYFIKAT JAKOŚCI ROKU 2016 i 2017 STRONY TRIPADVISOR

Z nieskrywaną radością informujemy o otrzymaniu certyfikatu jakości serwisu TripAdvisor®. Nagrodę tę otrzymujemy corocznie. Dostają ją firmy z branży gastronomicznej, które przez okres ubiegłego roku otrzymywały niezwykle pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor.

Laureaci certyfikatu jakości to obiekty zakwaterowania, restauracje i atrakcje turystyczne z całego świata, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.

Jest to dla nas niezwykła i szczególna nagroda, bo otrzymana dzięki naszym Gościom! To ich opinie wpłynęły na nasze wyróżnienie. Jest nam ogromnie miło i jesteśmy dumni z takiego sukcesu. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!