Firmowa kolacja wigilijna 

                    Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas, gdzie spotykamy się z bliskimi w magicznej atmosferze.
Firmowa Wigilia jest doskonałą okazją do spotkania i podziękowania pracownikom za zaangażowanie i dotychczasową współpracę na nieco innym gruncie niż tylko służbowym. Takie spotkanie to także wspólna integracja, sprzyjająca atmosferze w firmie.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zorganizowania firmowego spotkania wigilijnego w Karczmie Hutnika. Z przyjemnością pomożemy Państwu w organizacji spotkania i ustalenia menu.

Zapewniamy wyjątkowy nastrój, świąteczną atmosferę i wspaniałą tradycyjną kuchnię.

Znalezione obrazy dla zapytania święta bożego narodzenia

 

Dzień Hutnika 2016

Szanowni Goście !
Za nami kolejny Dzień Hutnika !
Jest to wydarzenie, które już po raz czwarty odbyło się w naszej Karczmie. Impreza jest organizowana przy współudziale LEŚNEJ HUTY, Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej i Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie.
Było wielu zacnych gości, wśród nich oczywiście hutnicy szkła i osoby związane ze szklarstwem. W tym roku także nastąpiło uroczyste odsłonięcie tablic wybitnych hutników w Zaułku Szklarzy; Pana Antoniego Nowaka – zdobnika i szlifierza oraz Pana Zdzisława Borkowskiego – hutnika.
Zaułek Szklarzy – jest to miejsce hołdu dla artystów szklarzy, hutników i zdobników, ludzi, którzy tworzyli historię hutnictwa w Karkonoszach i Górach Izerskich. Były przemówienia, opowieści o starej hucie i oczywiście zacne jadło.
Wszystkim przybyłym Gościom serdecznie dziękujemy za wizytę, wspaniałą atmosferę i do zobaczenia za rok…

DSC_0027 DSC_0038 DSC_0045 DSC_0047 DSC_0051 DSC_0059 DSC_0081 DSC_0097 DSC_0106 DSC_0113-2 DSC_0132 DSC_0139 DSC_0156 DSC_0158 DSC_0183 DSC_0197

 

Dzień Hutnika 2015

 

Kochani Znajomi, Przyjaciele i Goście Karczmy Hutnika – wakacje w pełni, a u Nas dużo się dzieje, oprócz cotygodniowych nowości Szefa Kuchni, także ważne wydarzenie jakim był Dzień Hutnika. Impreza już na stałe wpisała się w kalendarz Karczmy i Leśnej Huty. Spotkanie hutników i osób związanych z hutnictwem szkła w naszym mieście odbywa się co roku. Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność i zapraszamy w przyszłym roku !!! Serwowany był śledzik z własnej wędzarni, szaszłyk z karczku ze śliwką kalifornijską, szaszłyki drobiowe z cukinią, oraz Dzik z gara z warzywami.